garsas išjungtas
suskleista

Šviečiamoji gyvulininkystės programa

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra įgyvendina Šviečiamąją gyvulininkystės programą (Programa), kurios tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste. Ji skirta darželinukams (I modulis), 1-4 klasių moksleiviams (II modulis) bei 5–8 klasių moksleiviams (III modulis). Įgyvendinant Programą 1-4 klasių moksleiviai (II modulis) vaikai ir jaunimas supažindinami su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine galvijininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais. Taip pat su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis.

Virtualios ekskursijos po ūkinių gyvūnų ūkį „Gyvas kalnas“ metu pradinio ugdymo 1-4 klasių moksleiviai susipažins su Lietuvos ūkiuose auginamais gyvūnais, jų išvaizda, aplinka, laikymo sąlygomis bei iš jų gaunamais produktais. Trimatis vaizdas leis apžiūrėti ūkio erdvę virtualiai. Atsakydami į klausimus, išklausydami įdomią informaciją mokiniai pagilins turimas teorines ir praktines žinias apie gyvulininkystę.

Virtuali ekskursija skirta II modulio Programos dalyviams.

Daugiau informacijos: https://www.litfood.lt/mokymai/svieciamoji-gyvulininkystes-programa/Virtualios ekskursijos vykdomos: